Dil Seçin
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda
Firmamız hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

UNS Kalıp Makina San. Tic. Ltd. Şti   1982 yılında Türkiye’nin otomotiv endüstrisinin kalbi Konya’da kurulmuştur. UNS, esnek egzoz boru ve kelepçeleri üretimine 2003 yılında başlamış ve günümüze kadar ağır vasıtalar (Kamyon, Otobüs & Treyler) için egzoz sistemleri ve ekipmanları üretiminde uzmanlaşarak gelişimini sürdürmüştür.

Deneyimli bir üretici firma olarak ürün çeşitliliğinin, rekabetçi ve istikralı bir fiyatlandırma ve kalite kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizlere daha kapsamlı tedarik olanakları sağlamak adına ürün çeşitliliğimiz üzerinde sürekli çalışıyoruz ve bu düşünce ile 2015 yılında Süspansiyon Körüklü Piston üretmeye başladık ve yedek parça sektöründe yeni ürünlerimizle gelişmeye devam ettik.

UNS’nin yeni fabrika binası, Konya’nın IV. Organize Sanayi Bölgesinde 8000 m2 kapalı alana sahip üretim ünitesini kapsamaktadır. Şirket bünyesinde Üretim, Paketleme, Teslim, Kalite Kontrol ve İdare departmanlarında çalışan toplam 80 personel bulunmaktadır.

Amacımız Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve şirketimizin rekabet gücünü kalıcı hale getirmektir.

Kalite Politikamız

Firma prensibimiz, kaliteden ödün vermeden en iyi ürünü sunmaktadır. Gelişmenin asla bitmeyeceğine inanıyoruz. Bu nedenle hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmaktır. Sektörümüzle ilgili bu yeni gelişmelere bağlıdır.

Mükemmeliyete ulaşmak sadece tüm departmanlarımızla mümkündür. Tecrübeli, yetenekli ve etik değerleri olan ekibimiz ile ekonomik, hızlı ve en iyi çözümlere ulaşıyoruz.

Müşterilerimizin şirketimize ve ürünlerimize olan güvenlerini sürekli iyileştirme çalışmalarıyla sürdürüyoruz. Temel ilkemizden biri, hataları ve kayıpları en aza indirerek maliyetleri azaltmaktır. Tüm çalışanlar, “kalite herkesin işi” anlayışıyla kaliteye yönelik iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına katılırlar.

Vizyon & Misyon

Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

İnsan Kaynakları

Şirket hedeflerimize ulaşmamızda katkı sağlayarak şirketimizle birlikte daha ileriyi hedefleyen ve şirket değerlerimizi özümseyen yüksek potansiyelli çalışanlarla birlikte olmak İnsan Kaynakları politikamızı oluşturmaktadır. Şirketimiz;

  • Etkin bir işe alım programı uygulamaktadır.
  • Çalışanlarına fırsat eşitliği sunmayı hedeflemektedir.
  • Başarıyı ve yüksek performansı değerlendirerek çalışan motivasyonunu üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.
  • Çalışanlarının öneri ve beklentileri göz önünde bulundurularak çalışanlarının katılımcı bir yaklaşımla üretmelerini teşvik etmektedir.

Eğer siz de bize katılmak istiyorsanız, İK sayfamızda bulunan online başvuru formunu doldurabilirsiniz. İK departmanımız, oluşabilecek açık pozisyonlar için başvuruları değerlendirerek, dönüş yapar.